MISJA

Na całym świecie pojawiają się programy skierowane na pobudzenie lokalnej przedsiębiorczości. Kalisz zasługuje na taki program. Właśnie uruchomiony program jest bardzo prosty i nie wymaga ponoszenia żadnych wydatków przez firmy przystępujące do niego.

Oddajemy Kaliszanom prowadzącym firmy, system, dzięki któremu można będzie pobudzić lokalną przedsiębiorczość. Jeśli każdy z nas wyda tylko 50 zł miesięcznie w firmie lokalnej, w tym stutysięcznym mieście zostanie rocznie... 36 milonów złotych. (Zakładając, że zrobiłoby to 60% mieszkańców miasta).

Czasami jest to kwestia świadomego wyboru - wystarczy kupić wycieczkę w biurze podróży, zamiast przez Internet. Czasami jest to kwestia zakupów spożywczych raz w miesiącu w lokalnym sklepiku. Ważne, żeby robić to świadomie.

Im więcej pieniędzy zacznie krążyć po Kaliszu, tym więcej osób i firm pod drodze otrzyma korzyści i wartości - zalezy nam na tym aby w naszym mieście było jak najwięcej krążących pieniędzy między ludźmi. Ten ruch wygeneruje dla każdego po drodze wartość.

A więc: nasza misją jest to, żeby w Kaliszu, rozumianym jako zbiorowisko osób utożsamiajaćych się z miastem, zostało jak najwięcej pieniędzy!

Wspólnie z Państwem będziemy się starać propagować akcję poprzez media i portale połecznościowe - zachęcamy do przyłaczenia się do akcji i jej propagowania. Niech jak najwięcej Kaliszan dowie się o niej, a wszystkim nam będzie się lepiej żyło w Kaliszu!